Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 66 informacji. Wszystkie poniżej.

Więcej interREGIO na święta »
Tekst opublikowany 2010-10-31, opracowanie opr. MG
Przewozy Regionalne dostosowują rozkład jazdy i zestawienie składów do potrzeb pasażerów chcących dojechać w rodzinne strony na groby bliskich. Umożliwi to kursowanie dodatkowych 21 pociągów interREGIO i stu kilkudziesięciu składów REGIO. W pozostałych będzie więcej wagonów.

Protest kierowców  »
Tekst opublikowany 2010-10-29, opracowanie opr. KK
Od południa będzie trwał protest kierowców przeciwko pogarszającym się warunkom ekonomicznym transportu drogowego.
Zdjęć: 1  

Jutro przestawiamy zegarki »
Tekst opublikowany 2010-10-29, opracowanie dp
Zima idzie do nas wielkimi krokami. Widać to nie tylko po coraz niższej temperaturze powietrza. Jutro w nocy czeka nas zmiana czasu z letniego na zimowy. Zegarki przestawiamy z godziny 3.00 na 2.00 w nocy.
Zdjęć: 2  

Słońce na drogę »
Tekst opublikowany 2010-10-29, opracowanie aw
Jesień nas nie rozpieszczała, jednak zarówno w weekend, jak i we Wszystkich Świętych nie będziemy mogli narzekać na pogodę.
Zdjęć: 1  

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2010-10-28, opracowanie red.
Zapraszamy na koncerty zespołów: Izreal, Mrozu, EastWest Rockers, No!No!No! i wielu innych. Dodatkowo na czytelników czekają inne atrakcje.

Zacięty mecz Sparty »
Tekst opublikowany 2010-10-28, opracowanie Ape
Nerwowa końcówka derbów w Paczkowie. Czarni nadal bez porażki, ale stracili czwartą bramkę. W A klasie lider przegrał z outsiderem.
Zdjęć: 2  

Jak dojechać na cmentarz »
Tekst opublikowany 2010-10-28, opracowanie paczkow.pl
uż za kilka dni 1 listopada, czyli Dzień Wszystkich Świętych. W związku z przewidywanym wzmożeniem ruchu w okolicach paczkowskiego cmentarza komunalnego, przy ulicy Zawadzkiego i Wojska Polskiego nastąpią istotne zmiany organizacyjne. Warto zapoznać się z ich szczegółami.

Zabraknie wody »
Tekst opublikowany 2010-10-28, opracowanie Paczkow.pl
W nocy z czwartku 28 października na piątek 29 października na terenie Paczkowa planowana jest kilkugodzinna przerwa w dostawie wody.

Polsko-Czeskie Treningi Siatkówki i Piłki Nożnej »
Tekst opublikowany 2010-10-28, opracowanie GCSiR Paczków
W marcu br. Gmina Paczków wystąpiła z wnioskiem do Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Pradziad o dofinansowanie projektu współpracy transgranicznej pt. „Polsko-Czeskie Treningi Siatkówki i Piłki Nożnej”

Zbliża się rewitalizacja miasta »
Tekst opublikowany 2010-10-26, opracowanie paczkow.pl
Gmina Paczków złożyła już wniosek o dofinansowanie inwestycji zaplanowanych w ramach rewitalizacji - budowy ścieżki widokowej po murach obronnych, remontów trzech wież bramnych, montażu iluminacji architektonicznych zabytków Paczkowa oraz oświetlenia plant miejskich. Dokumentacja czeka obecnie na ocenę pod względem formalnym, a podpisanie umów dotacyjnych przewiduje się już w grudniu 2010 r.

Przebierańcy czy policjanci? »
Tekst opublikowany 2010-10-25, opracowanie AW
Dziwna sytuacja miała miejsce przy granicy polsko – niemieckiej. Gdy dowiedziały się o tym polskie służby, twierdzą, że to niemożliwe.
Zdjęć: 1  

W poniedziałek akcja Krewniacy »
Tekst opublikowany 2010-10-23, opracowanie UM Paczków
KrewniacyClub111 w Kamienicy zapraszają na kolejną akcję poboru krwi w Wiejskim Domu Kultury w Kamienicy.

Bluesowe klimaty w Paczkowie »
Tekst opublikowany 2010-10-22, opracowanie UM Paczkow
Na koncert bluesowy zapraszają Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Restauracja "Jagienka" w Paczkowie dnia 22 października br. o godz. 19:30. Wstęp wolny.
Zdjęć: 1  

Startuje VII Paczkowski Festiwal Filmowy »
Tekst opublikowany 2010-10-22, opracowanie UM Paczków
Zobacz szczegółowy program Festiwalu. Podobnie jak w zeszłym roku, formuła imprezy obejmie nie tylko czeską kinematografię, ale również polską, europejską i światową. Początek w sobotę w kinie "Kopernik".
Zdjęć: 1  

Nowy chodnik w Gościcach  »
Tekst opublikowany 2010-10-22, opracowanie UM Paczków
W Gościcach dobiegła końca budowa nowego chodnika. W centrum wsi, w pobliżu remizy miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej, powstało prawie 150 m nowego traktu dla pieszych.
Zdjęć: 1  

Partnerstwa lokalne w poszukiwaniu inspiracji »
Tekst opublikowany 2010-10-21, opracowanie Red.
Pierwsze Forum Partnerstw Lokalnych zorganizowaliśmy dwa lata temu. Tegoroczne spotkanie, na które tradycyjnie zostali zaproszeni przedstawiciele różnych podmiotów zainteresowani rozwojem lokalnej współpracy partnerskiej, odbyło się 27 września. Nawet pogoda, niebezpiecznie kojarząca się z letnimi powodziami, nie przeszkodziła uczestnikom w dotarciu na miejsce.
Zdjęć: 4  

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2010-10-21, opracowanie red.
Mamy dla czytelników biletyna koncert Marii Peszek, Włochatego, Kumka Olik i Indios Bravos. Oprócz tego czekają zgodnie z tradycją: kino, nordic walking, książki.

Pętla wisielcza z włosów ofiar »
Tekst opublikowany 2010-10-21, opracowanie Jacek Bomersbach
Kilkanaście pętli wisielczych, w tym 2-metrowej długości warkocz, znajduje się w muzeum Zakładu Medycyny Sądowej we Wrocławiu. Zbiory liczą dziesiątki dowodów rzeczowych, które powiązane są z mrocznymi historiami kryminalnymi Wrocławia.
Zdjęć: 10  

Oddaj krew - uratuj innych »
Tekst opublikowany 2010-10-21, opracowanie UM Paczków
Paczkowski Klub Honorowych Dawców Krwi organizuje w Zespole Szkół przy ulicy Kołłątaja kolejną akcję poboru krwi.

"Biała sobota" w Opolu »
Tekst opublikowany 2010-10-20, opracowanie paczkow.pl / http://www.onkologia.opole.pl/
W sobotę w Opolu darmowe wizyty u onkologów. Opolskie Centrum Onkologii zaprasza na organizowaną 23 października "Białą Sobotę".

Zabójstwo pracownika biura PiS »
Tekst opublikowany 2010-10-19, opracowanie mac//mat - tvn24
Jedna osoba zginęła od postrzału, a druga ciężko ranna od ugodzenia nożem walczy o życie w szpitalu, po tym, jak starszy mężczyzna zaatakował ludzi w siedzibie łódzkiej PiS. Takie informacje przekazała łódzka policja. Sprawca został ujęty.

W środę komisje bezpieczeństwa i rolnictwa »
Tekst opublikowany 2010-10-19, opracowanie Powiat Nyski
Posiedzenie Komisji Rozwoju Wsi, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska odbędzie się 20.10.2010 r., o godz. 9.00 nyskim Muzeum.

Rajd Pierwszaka w Głuchołazach - relacja  »
Tekst opublikowany 2010-10-19, opracowanie Powiat Nyski, przygotowano na podstawie informacji
13 października w Zespole Szkół w Głuchołazach odbył się coroczny Rajd Pierwszaka. W zabawie wzięli udział uczniowie klas pierwszych Zasadniczej Szkoły Zawodowej.
Zdjęć: 4  

W środę sesja Rady Powiatu »
Tekst opublikowany 2010-10-19, opracowanie Powiat Nyski
XLI Sesja Rady Powiatu odbędzie się 20 października 2010 r., o godz. 11.00 w Muzeum w Nysie, przy ul. Biskupa Jarosława 11.

Powiat Nyski na Tour Salon »
Tekst opublikowany 2010-10-19, opracowanie Powiat Nyski
W dniach 20 - 23 października 2010 roku przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Nysie wspólnie z czeskimi partnerami będą promować region nysko-jesenicki na Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2010 w Poznaniu.
Zdjęć: 1  

Starosta na zjeździe kombatantów »
Tekst opublikowany 2010-10-19, opracowanie Powiat Nyski
V Wojewódzki Zjazd Delegatów Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych. Zaproszony został Starosta Nyski.

Regionalne Święto Edukacji »
Tekst opublikowany 2010-10-19, opracowanie Powiat Nyski
Starosta Nyski został zaproszony na Regionalne Święto Edukacji, które odbędzie się 20 października 2010 r. o godz. 11.00 w Filharmonii im. Józefa Elsnera w Opolu.

Kornel Morawiecki w Nysie »
Tekst opublikowany 2010-10-19, opracowanie UM Nysa
W Środę wystąpieniem Kornela Morawieckiego - przewodniczącego "Solidarności Walczącej" rozpocznie się cykl spotkań pn. "Opowiedz mi o Solidarności".
Zdjęć: 1  

Dziś dzień Poczty Polskiej »
Tekst opublikowany 2010-10-18, opracowanie Paf
Nie krzyczmy na panie w okienkach i stójmy cierpliwie w kolejce. Dziś wszyscy pracownicy Poczty Polskiej mają swoje święto.

Załóż firmę, dadzą ci 40 tys. złotych »
Tekst opublikowany 2010-10-18, opracowanie Agata Szymborska-Sutton, analityk Tax Care
Pieniędzy na rozpoczęcie działalności gospodarczej jest coraz mniej, ale w 13 województwach ciągle można się o nie starać. Na chętnych na 40 tys. zł czeka kilkadziesiąt projektów w całej Polsce.
Zdjęć: 1  

Hipoteka na sklep... z mieszkaniem »
Tekst opublikowany 2010-10-18, opracowanie Marcin Krasoń, Open Finance
Osoba fizyczna kredyt na zakup nieruchomości użytkowej może najczęściej uzyskać pod warunkiem, że część użytkowa nie przekracza 1/3 powierzchni nieruchomości.

Pilny remont dachu »
Tekst opublikowany 2010-10-15, opracowanie UM Paczków
Jeszcze w październiku na terenie Paczkowa ruszy kolejna spora inwestycja. Gruntownego remontu doczeka się mocno sfatygowany dach jednego z budynku mieszkalnych przy ulicy Kościuszki.
Zdjęć: 3  

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2010-10-14, opracowanie red.
Dziś bardzo muzycznie: Closterkeller, happysad, Lizz Wright, A Storm of Light i Notre Dame. Można jeszcze wygrać wizytę u kosmetyczki, książkę kucharską i nordic walking.

Graj na djembe i dundunie »
Tekst opublikowany 2010-10-14, opracowanie paczkow.pl
Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników afrykańskich rytmów na pierwsze dwie październikowe odsłony cyklicznych warsztatów bębniarskich djembe i dundun, które będą odbywać się regularnie dwa razy w miesiącu.
Zdjęć: 1  

Kredyty w euro jak w złotych »
Tekst opublikowany 2010-10-14, opracowanie Halina Kochalska, Open Finance
Gra między Komisją Nadzoru Finansowego, a bankami o przyszłość kredytów walutowych w Polsce trwa w najlepsze. Po tym jak nadzór straszył koszmarnymi skutkami zadłużania się w walutach, teraz bankowcy postanowili przekonać KNF, że euro jest już prawie naszą rodzimym pieniądzem. Ucinając tym samym dyskusję o problemie kredytów walutowych.
Zdjęć: 1  

Sprawdzą, jak jeżdżą »
Tekst opublikowany 2010-10-13, opracowanie dp
Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego we Wrocławiu rozpoczął dzisiaj akcję „BUS”. Po wczorajszym wypadku pod Nowym Miastem policjanci i inspektorzy z ruchu drogowego sprawdzą stan techniczny pojazdów.
Zdjęć: 1  

Bilety będą wiosną »
Tekst opublikowany 2010-10-13, opracowanie dp
Bilety na mecze turniej EURO 2012 będą dostępne wiosną 2011 roku.
Zdjęć: 1  

Zbliża się Festiwal Filmowy »
Tekst opublikowany 2010-10-13, opracowanie UM Paczków
Już 23 października w paczkowskim Kinie "Kopernik" ruszy kolejny Paczkowski Festiwal Filmowy. Podobnie jak w zeszłym roku, formuła imprezy obejmie nie tylko czeską kinematografię, ale również polską, europejską i światową.
Zdjęć: 1  

Szkoleniowy z pochylnią »
Tekst opublikowany 2010-10-13, opracowanie UM Paczków
Budynek mieszkalny przy ulicy Poniatowskiego, o którym w ostatnim czasie głośno było w całej Polsce, doczeka się wkrótce profesjonalnego podjazdu dla osób niepełnosprawnych.
Zdjęć: 1  

Muzycy wrócili z Einbeck »
Tekst opublikowany 2010-10-13, opracowanie UM Paczków
Muzycy paczkowskich zespołów muzycznych zakończyli już coroczną wizytę w Einbeck - niemieckim mieście partnerskim Paczkowa. Dzięki uprzejmości zachodnich sąsiadów nasza młodzież miała po raz kolejny możliwość zaprezentowania się podczas obchodów święta miasta "Eulenfest".
Zdjęć: 4  

Zadyszka Sparty a Polonia na fali »
Tekst opublikowany 2010-10-13, opracowanie Ape
Poloniści w trzech meczach ugrali 7 punktów. Sparta przegrała outsiderem. Zaczarowana bramka Czarnych. Gol pana młodego. Czterech liderów w A klasie.
Zdjęć: 2  

Zbigniew Wodecki w Nysie »
Tekst opublikowany 2010-10-13, opracowanie Starostwo Powiatowe Nysa
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w środę odbędzie się uroczysta Akademia.

Szansa dla niepełnosprawnych »
Tekst opublikowany 2010-10-13, opracowanie Starostwo Powiatowe Nysa
Jesteś osobą niepełnosprawną i chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe? Zgłoś się do projektu „Nowe perspektywy zawodowe osób niepełnosprawnych" i skorzystaj z szansy na dobry zawód.

Tragedia w Nowym Mieście - nie żyje 18 osób »
Tekst opublikowany 2010-10-12, opracowanie INTERIA.PL/PAP
Tragiczny wypadek na Mazowszu. W czołowym zderzeniu volkswagena transportera z ciężarowym volvo, do którego doszło dziś rano w Nowym Mieście nad Pilicą w powiecie grójeckim, zginęło 18 osób - poinformowała Magdalena Siczek-Zalewska z zespołu prasowego mazowieckiej policji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że bus, którym jechały ofiary wypadku, nie był przystosowany do przewożenia ludzi.
Zdjęć: 6  

Atakowali do końca »
Tekst opublikowany 2010-10-11, opracowanie opr. RW
20 Rajd Dolnośląski zakończył tegoroczne zmagania Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Była to z pewnością jedna z najbardziej emocjonujących imprez w tym sezonie. Walka na odcinkach specjalnych trwała do samego końca.
Zdjęć: 3  

Jesienne kuszenie klientów »
Tekst opublikowany 2010-10-11, opracowanie Marcin Krasoń, Open Finance
Rozpoczęta we wrześniu ofensywa na rynku kredytów hipotecznych rozkręca się na dobre. Kwartał dopiero się rozpoczął, a zmiany w ofertach kredytów hipotecznych wprowadziło już co najmniej siedem banków.

Krewniacy znów w akcji »
Tekst opublikowany 2010-10-11, opracowanie UM Paczków
Przed nami kolejna ciekawa inicjatywa grupy KrewniacyClub 111 Kamienica. Podczas planowanej pod koniec października zbiórki krwi, wszyscy chętni będą mieć także możliwość zarejestrowania się jako potencjalni dawcy szpiku kostnego.

Finał Festiwalu Brosiga zbliża się  »
Tekst opublikowany 2010-10-08, opracowanie UG Paczków, opr. Paf
Czas biegnie nieubłaganie. Wydaje się, że VIII Paczkowski Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej im. Moritza Brosiga dopiero co się rozpoczął, a tymczasem od pierwszego koncertu tegorocznej edycji minęło już pięć miesięcy. Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Przed nami finał festiwalu - ostatni występ odbędzie się już w sobotę 9 października.
Zdjęć: 1  

Tylko gaz i kakao nie drożeje »
Tekst opublikowany 2010-10-08, opracowanie Open finance
Spośród wszystkich surowców i towarów na światowych rynkach tylko ceny gazu i kakao nie wzrosły w ciągu roku o kilkadziesiąt procent. Zupełnie nie widać tego we wskaźnikach inflacji, które we wszystkich największych gospodarkach utrzymują się w okolicy historycznych minimów.

Dzieciaki! OKiR czeka na Was »
Tekst opublikowany 2010-10-08, opracowanie UG Paczków
Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zachęca dzieci i młodzież do udziału w organizowanych przez siebie zajęciach artystycznych. Oferta programowa jest naprawdę bogata i każdy młody człowiek może w niej znaleźć coś dla siebie.
Zdjęć: 2  

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2010-10-07, opracowanie red.
Idź na "Śluby Panieńskie", poczytaj o zdrowej diecie, złóż wizytę kosmetyczce - a wszystko dzięki jednemu smsowi.

Nie tylko dopalacze »
Tekst opublikowany 2010-10-07, opracowanie Marta Gołębiowska
Wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego specjaliści, urzędnicy, radni i wszyscy zainteresowani problemem dopalaczy debatowali, jak go rozwiązać.
Zdjęć: 14  

Tragedia w kopalni »
Tekst opublikowany 2010-10-07, opracowanie INTERIA.PL/PAP
Nie żyje 50-letni sztygar zmianowy z kopalni Polkowice-Sieroszowice, który po dwóch silnych wstrząsach uwięziony został w wyrobisku znajdującym się około tysiąc metrów pod ziemią. Ratownicy dotarli do ciała górnika po ponad sześciogodzinnej akcji.

Rajd Dolnośląski »
Tekst opublikowany 2010-10-07, opracowanie INTERIA.PL/PAP
Od piątku do niedzieli na trasach w rejonie Kłodzka odbędzie się 20. Rajd Dolnośląski, ostatnia w tym sezonie runda mistrzostw Polski. Tytuł mistrza kraju już wcześniej zapewnił sobie Kajetan Kajetanowicz z pilotem Jarosławem Baranem (Subaru Impreza).
Zdjęć: 1  

Mamy nową śmieciarkę »
Tekst opublikowany 2010-10-07, opracowanie UG Paczków
Od kilku dni po ulicach Paczkowa jeździ nowa śmieciarka, która wzmocniła siły wywozowe Zakładu Usług Komunalnych i Mieszkaniowych.
Zdjęć: 1  

Nowy stary-stadion miejski »
Tekst opublikowany 2010-10-06, opracowanie paczkow.pl
Od początku września trwa remont Stadionu Miejskiego. 593 siedziska zastąpią stare, połamane ławki. Wartość inwestycji sięga 183 tys. zł.
Zdjęć: 1  

Wykoleiły się dwa wagony pociągu »
Tekst opublikowany 2010-10-05, opracowanie INTERIA.PL
Przy wyjeździe ze stacji Międzybórz Sycowski w okolicy Międzyborza na trasie Wrocław - Ostrów Wielkopolski wykoleiły się dwa wagony pociągu towarowego. Nikt nie został ranny, ale utrudnienia w ruchu w tym rejonie potrwają co najmniej dobę, a z powodu objazdów czas podróży może się wydłużyć.

Niemal wszystkie sklepy zamknięte »
Tekst opublikowany 2010-10-05, opracowanie INTERIA.PL/PAP
Po specjalnych kontrolach inspektorzy sanitarni zamknęli w województwie dolnośląskim 52 z 64 sklepów z dopalaczami - poinformował wojewódzki inspektor sanitarny Jacek Klakocar.

Czy wiedzieli co kupują? »
Tekst opublikowany 2010-10-04, opracowanie Marcin Krasoń, Open Finance
Ok 5 mld zł zainwestowali Polacy w produkty strukturyzowane w pierwszej połowie 2010 roku. Czy zawsze wiedzieli co kupują?

Nowe ustawy zdrowotne  »
Tekst opublikowany 2010-10-03, opracowanie tom
Nie będzie obowiązku prywatyzacji szpitali. Rząd chce jednak pozostawić furtkę dla przekształceń placówek służby zdrowia w spółki medyczne.
Zdjęć: 1  

Odnaleziono "Dreigraeben" »
Tekst opublikowany 2010-10-03, opracowanie opr. JW
Kolejny, nieznany dotąd, odcinek najdłuższego w Polsce ziemnego zabytku archeologicznego został odnaleziony. Zachował się w terenie osiągając wysokość 30-50 cm. Szerokość wału na tym stanowisku wynosi ok. 3 m, miejscami dwa razy więcej. Nasypowi towarzyszy rów głęboki na 1 m. Łączna długość odkrytego odcinka to bagatela ok. 100 m.
Zdjęć: 1  

100 mln dla strażaków? »
Tekst opublikowany 2010-10-02, opracowanie dp
Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o Państwowej Straży Pożarnej, z którego wynika, że w przyszłym roku strażacy dostaną 100 mln zł za nadgodziny!
Zdjęć: 3  

Dziś więcej radarów niż zwykle »
Tekst opublikowany 2010-10-01, opracowanie KWP Wrocław, opr. Paf
Policjanci przeprowadzają akcję „Prędkość”. W ruch poszły wszystkie radary, zarówno stacjonowane jak i mobilne.

Będą spadać gwiazdy »
Tekst opublikowany 2010-10-01, opracowanie opr. aw
Jasny punkcik przecinający niebo jest zwykle powodem do pomyślenia życzenia. Zgodnie z tradycją powinno się spełnić. Przygotujcie więc całą listę na ten weekend. Nadlatują Orionidy.
Zdjęć: 1  

Przygotuj dom na zimę »
Tekst opublikowany 2010-10-01, opracowanie opr. RW
Właśnie rozpoczęła się astronomiczna jesień. Nastają coraz chłodniejsze dni. To idealny czas na przygotowanie domu na przyjęcie zimy. O czym powinni pamiętać mieszkańcy domów jednorodzinnych, by ta pora roku niczym ich nie zaskoczyła?

Antynobel za seks oralny  »
Tekst opublikowany 2010-10-01, opracowanie opr. aw
Seks oralny nietoperzy, rozciągliwość rozpędzonego sera czy biustonosz zamieniający się maskę gazową – takimi sprawami również zajmują się naukowcy i również otrzymują za nie prawie Nagrody Nobla.

Dzisiaj
Poniedziałek 15 sierpnia 2022
Imieniny
Marii, Napoleona, Stelli

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoPaczkow.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl