Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Pobiegli dla Niepodległej

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
25 maja Zespół Szkół w Paczkowie zaprosił przedszkolaków i uczniów z Gminy Paczków do udziału w I Biegu dla Niepodległej.
Pobiegli dla Niepodległej

Pobiegli dla Niepodległej
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Pobiegli dla Niepodległej
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Pobiegli dla Niepodległej
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Przygotowane zostały trzy dystanse: dla przedszkolaków – 100 m, dla uczniów klasy I – III oraz IV - V – 1918 m oraz dla klas VI –VII, gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych – 2018 m.

Uczestnicy otrzymali białe i czerwone balony oraz pamiątkowe znaczki. Na najlepszych we wszystkich kategoriach czekały medale, dyplomy, puchary oraz atrakcyjne nagrody, które uroczyście wręczyli: dyrektor ZS w Paczkowie – Martyna Nakonieczny, burmistrz Paczkowa – Artur Rolka oraz dyrektor GCSiR - Radosław Napieracz.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników napoje, a dla najmłodszych troszkę słodkości.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali uczniowie i nauczyciele ZS w Paczkowie, współorganizator – Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Paczkowie oraz Straż Miejska.

WYNIKI KOŃCOWE DZIEWCZĄT

I/ Przedszkolaki: I msc. - I. Nawłoka, II msc. - E. Nawłoka, III msc. - M. Breś.

II/ Klasy I - III - I msc. – N. Witowska (PSP nr 3), II msc. – N. Kupczak ( ZSP w Kamienicy), III msc. – J. Kubica (ZSP Trzeboszowice).

III/ Klasy IV – V - I msc. – N. Pater (PSP nr 3), II msc. – A. Pater ( PSP nr 3) oraz M. Szczotka (PSP nr 2).

IV/ Klasy VI – VII - I msc. – J. Pater (PSP nr 3), II msc. – K. Wilgan (PSP nr3) , III msc. – A. Żywica( ZSP Kamienica).

V/ Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – I msc.- L. Nocoń ( PSP nr 3 z oddziałami gimnazjalnymi), II msc. - O. Cempiel – ZS w Paczkowie, III msc. K. Ignasiak ( PSP nr 3 z oddziałami gimnazjalnymi).

WYNIKI KOŃCOWE CHŁOPCÓW

I/ Przedszkolaki: I msc. – T. Zając, II msc. – W. Kowalczyk, III msc. – S. Kurowski.

II/ Klasy I - III - I msc. – M. Mrozek (PSP nr 3), II msc. – B. Reszka ( PSP nr 3), III msc. – G. Surówka (PSP nr 2) oraz A. Dawidowicz (PSP nr 3).

III/ Klasy IV – V - I msc. – P. Piotrowski (ZSP Trzeboszowice), II msc. – S. Iwański (ZSP Trzeboszowice) oraz M. Lelek (PSP nr 2).

IV/ Klasy VI – VII - I msc. – W. Caputa (PSP nr 3), II msc. – P. Szafarczyk (PSP nr3) , III msc. – W. Mydlarz ( ZSP Kamienica).

V/ Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – I msc.- G. Robak ( PSP nr 3 z oddziałami gimnazjalnymi), II msc. – G.Skrzypczak ( PSP nr 3 z oddziałami gimnazjalnymi), III msc. M. Makowski ( ZS ).

Gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom biegów, a szczególne podziękowania składamy opiekunom dzieci i młodzieży za uświetnienie uroczystości oraz udział we wspólnej zabawie.


J. Kalisz/fot: M. Kowalik



Dzisiaj
Środa 12 grudnia 2018
Imieniny
Ady, Aleksandra, Dagmary
Redakcja

tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl
Partnerzy serwisu
Gmina Udanin
Starostwo Średzkie
BOK MCC
Śniadanie Mistrzów
Kino
FORUM
o © 2007 - 2018 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl